عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری

LINK

اسپارک الکترونیک
Spark Electronic
باران عشق
Mahdiba مرغ مینا
پرنده سخنگو شهر عشق
عاشقانه ها کتاب الکترونیکی
کتابخانه مجازی کتابهای ممنوعه
صفربوک کتابهای کمیاب
0BOOK کتابهای ماندگار
0BOOKصفربوک

براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددانلود کتاب نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی (Exclusive)

 

به دوستداران کتاب در ایران

 

در تمام سالها که در تدارکات کار تدوین کتاب زندگی شاه بودم، امید و آرزویم این بود که کتاب در ایران، جائی که میدانستم بخش اعظم خوانندگان در آن زندگی میکنند به چاپ برسد.
متاسفانه سانسور دولتی حداقل تا کنون مانع از چاپ قانونی کتاب شده است. ناچار کتاب را در خارج زیر عنوان نگاهی به شاه منتشر کردم. در عین حال چون رندان میدانستند که چنین کتابی، چه به لحاظ کنجکاوی روزافزون مرد‌م نسبت به تاریخ معاصر ایران، چه به لحاظ حسن نظرآنها نسبت به آخرین اثرم، معمای هویدا ( که به بیست واندی چاپ رسید ) خریدارانی فراوان خواهد داشت وارد کار شدند. شکل افست شده نگاهی به شاه را در سطحی گسترده در تهران و شهرستانها پخش کردند. به علاوه ترجمه معیوب و مغلوط دیگری هم زیر عنوان شاه منتشر ساختند.
سانسور فی نفسه ناقض یکی از اصول اصلی دمکراسی است. به علاوه در سده بیست و یکم که شبکه‌های مجازی جهانیان را هر روز بیشتر به هم وصل میکند سا‌نسور را باید در عین حال پدیده‌ای یکسره منسوخ دانست، گر چه معتقدم احترام به حقوق مادی و معنوی مولف هم یکی ار ارکان دیگردمکراسی است و گر چه امیدوارم مسئولان امر دست از لجاج بردارند و اجازه چاپ قانونی کتاب را صادر کنند، اما با رغبت تمام حاضرم در ایران از حقوقم به عنوان مولف کتاب نگاهی به شاه بگذرم و کتاب رادر داخل کشور، به طور رایگان، از طریق اینتریت و این وب سایت در اختیار همه علاقمندان بگذارم .

اگر توان مالی خرید کتاب را دارید، چیزی برابر قیمت عادلانه آن را به یک بنیاد خیریه مانند (کهریزک، محک، مهر) پرداخت فرمائید.
کارهای بزرگ با گام‌های کوچک می‌‌آغازند و دامن نزدن به قاچاق ، تسلیم نشدن به سانسور هم از جمله چنین گام‌های کوچکند.

 

از پیش از حسن نظرتان متشکرم
عباس میلانی
اوت 2013

ادامه مطلب مورد نظر رمز دارد.
لطفا رمز عبور مربوط به مطلب را وارد کرده ، دکمه تایید را کلیک کنید.

برای مطالعه کتاب نگاهی به شاه از رمز : http://www.0book.tk  استفاده نمائید !

خدایا شکرت که مرا از تمام
وابستگی ها می رهانی

و ترس از دست دادن را از من دور کردی

و چنان روحم را بزرگ کردی که دلبسته باشم نه وابسته...

 
:: موضوعات مرتبط: ۞ کتابهای تاریخی ۞ , دانلود کتاب نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی (Exclusive) , ,
:: برچسب‌ها: دانلود کتاب نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی (Exclusive) , دانلود کتاب نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی , کتاب نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی , کتاب نگاهی به شاه , نگاهی به شاه , محمدرضا شاه پهلوی , پاسخ به تاریخ , مأموریت برای وطنم , معمای هویدا نوشته عباس میلانی , عباس میلانی , دانلود کتاب نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی (Exclusive) , کتاب نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی , نگاهی به شاه نوشته دکتر عباس میلانی , نگاهی به شاه , کتاب نگاهی به شاه , دانلود کتاب نگاهی به شاه , محمدرضاشاه پهلوی , عباس میلانی , معمای هویدا , دانلود کتاب معمای هویدا , آثار عباس میلانی , ,
:: بازدید از این مطلب : 2132
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : meba
ت : یک شنبه 27 بهمن 1392
ن : meba
ت : یک شنبه 27 بهمن 1392
ن : meba
ت : یک شنبه 27 بهمن 1392